Najnowsze wiadomości z portalu ANR Najnowsze wiadomości z portalu ANR
Mistrzostwa Europy WKKW Strzegom 2017

19 i 20 sierpnia Agencja Nieruchomości Rolnych już po raz kolejny uczestniczyła w FEI European Eventing Championships - Strzegom 2017 czyli Pucharze Narodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Sportową rywalizację poprzedziła ceremonia otwarcia, która odbyła się 15 sierpnia na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

Dyscyplina WKKW, nazywana również jeździeckim triatlonem, to trzy różne konkurencje, które zawodnik pokonuje na jednym koniu. Publiczność miała okazję podziwiać m.in.  próbę ujeżdżenia, tzw. taniec z koniem czy cross - najbardziej widowiskową konkurencję. Jest to bieg z przeszkodami w pełnym galopie.
W programie nie zabrakło również innych atrakcji. Dużym zainteresowaniem widowni cieszył się także „Salon Konia Polskiego”: prezentacje osiągnięć polskiej hodowli koni oraz pokazy powożenia zaprzęgami.

W trakcie zawodów nie zabrakło atrakcji dla publiczności. Na hipodromie powstała wielka strefa wystawców z produktami jeździeckimi i lokalną specjalnością - wyrobami z granitu.

Stoisko oraz informatory Agencji Nieruchomości Rolnych cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród polskich jak i międzynarodowych gości imprezy, szczególnie jeśli chodzi o tereny inwestycyjne.
 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker