Ramka IFrame Ramka IFrame
Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

 

Ceny ziemi w PLN za hektar na przestrzeni lat 2011 - 2015

Przydatne linki 

  

 

minrolarimrarr

 

 Katalog nieruchomości inwestycyjnych 

 

 
 
 
 
 Konkurs
 
 

 

Najpopularniejsze tagi

 

W związku z rozpoczęciem działalności przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przestały istnieć dwie agencje rolne: Agencja Rynku Rolnego oraz Agencja Nieruchomości Rolnych.
Wszystkie bieżące informacje dot. działalności i kompetencji ARR i ANR, które znalazły się w KOWR, od 1 września są publikowane na stronie
www.kowr.gov.pl
Dotychczasowe strony zniesionych agencji pełnią funkcję archiwalną i będą utrzymywane do 31 października 2017 r.

Oferta nieruchomości

Najnowsze - Inwestycyjne

ODDZIAŁ TERENOWY W GORZOWIE WLKP., lubuskie, gorzowski, Lubiszyn, Baczyna, 0,1593 ha

Cena:

79 100.00 zł
Powierzchnia (w ha): 0.1593 ha
Typ działki: nierolna
Data przetargu: brak

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna, nr działki: 284/67 o pow. ewid. 0,1593. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1593 w tym w użytkach rolnych (0,1593 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
więcej>>


 Najnowsze - Rolne

Przetarg ograniczony ofert pisemnych na dzierżawę nieruchomości rolnej niezabudowanej, OT Szczecin, woj. zachodniopomorskie, powiat stargardzki, gmina Stara Dąbrowa, obręb Storkówko, powierzchnia - 7,5432 ha.

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 7.5432 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2017-04-19

Szczegóły w pliku.
więcej>>


OT Gdańsk - woj. pomorskie, gm. Koczała, obr. Koczała

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 0.7300 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2019-09-20

Pełna treśc ogłoszenia w załączniku poniżej
więcej>>


OT Gdańsk - woj. pomorskie, gm. Koczała, obr. Koczała

Cena:

-
Powierzchnia (w ha): 2.1446 ha
Typ działki: rolna
Data przetargu: 2019-09-20

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej
więcej>>


Najnowsze wiadomości

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

1 września 2017 roku rozpoczął działalność Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR). Jednocześnie przestały istnieć dwie agencje rolne: Agencja Rynku Rolnego oraz Agencja Nieruchomości Rolnych.

Agencja pomaga w usuwaniu szkód

Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku czynnie uczestniczy w usuwaniu skutków nawałnicy, która przeszła przez województwo pomorskie z 11 na 12 sierpnia bieżącego roku.

Mistrzostwa Europy WKKW Strzegom 2017

19 i 20 sierpnia Agencja Nieruchomości Rolnych już po raz kolejny uczestniczyła w FEI European Eventing Championships - Strzegom 2017 czyli Pucharze Narodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

V Dolnośląski Festiwal Tajemnic w Zamku Książ w Wałbrzychu 12-13.08.2017

Kolejny raz z rzędu Agencja Nieruchomości Rolnych uczestniczyła w największym w Polsce spotkaniu poszukiwaczy skarbów, miłośników historii oraz badaczy jej tajemnic – Festiwalu Tajemnic w Zamku Książ.

Zakończyła się XLVIII aukcja Pride of Poland

W tegorocznej aukcji Pride of Poland zaoferowano 25 koni arabskich z polskiej hodowli. Najwyższą cenę 150 tys. euro uzyskała klacz PRUNELLA z hodowli w SK Janów Podlaski. Łącznie suma uzyskana w wyniku sprzedaży w tegorocznej aukcji wyniosła 410 tys. euro. Uzyskano średnią cenę za sprzedanego konia w wysokości blisko 70 tys. euro, co jest kwotą porównywalną z lat ubiegłych.

Lokalizacje KOWR

Od września rolnicy będą mieli bliżej do instytucji rolnych. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, który powstanie 1 września br. oprócz centrali i oddziałów terenowych będzie miał biura terenowe/filie.

55 milionów złotych do kasy państwa

W piątek 28 lipca br. Agencja Nieruchomości Rolnych przekazała do państwowej kasy 55 milionów złotych.

Narodziny trojaczków w Kamieńcu Ząbkowickim

17 czerwca br. pracownicy Ośrodka Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim świętowali niecodzienne narodziny. Urodziły się trojaczki: dwie jałóweczki i byczek.

II Zjazd byłych pracowników PGR w zachodniopomorskim Gościnie

W ubiegłą sobotę tj. 8 lipca 2017 r. odbył się w miejscowości Wartkowo, gmina Gościno II Zjazd byłych pracowników PGR Gościno.

STYPENDIA NA STUDIA

Kilkaset stypendiów na I rok studiów czeka na zainteresowanych! 500 zł miesięcznie przez 10 miesięcy. Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne!

 

 
Licznik odwiedzin: 
Powered by OfficeObjects®ServiceBroker